معرفی مرکز تخصصی آس (آسا سیستم)

مرکز تخصصی آس در سال 1379 با همکاری گروهی از متخصصین نرم افزار، با هدف طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری برای بهبود سطح کیفیت مدیریت سازمانی فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت نرم افزاری  آس با مطالعه نیاز های نرم افزاری مشاغل مختلف، مشاوره با مدیران ارشد، طراحی و برنامه نویسی نرم‌افزارهای کاربردی، راهکارهای نرم افزاری مناسب را در جهت مدیریت کسب و کار به مشتریان، تدارک دیده و همواره می کوشد تا کسب‌ و‌ کار مشتریان به بهترین شکل توسعه دهد.

مجوزها و تقدیرنامه ها

  • دارای مجوز پژوهشی از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اطلاعات به شماره 22/16990                       
  •  اخذ مجوز موسسه فناور از پارک علم و فناوری خراسان به شماره 710/378                         
  • طراح،مبتکر و تولید کننده بیش از هفت محصول سخت افزاری آس
  • برگزیده سومین رتبه پژوهشی جشنواره فردوسی
  • واحد نمونه فنی و مهندسی در سال 1385                                                                              
  • رتبه اول کارآفرینی نمونه در سال 1385
  • کارآفرین برتر استانی در سال 1387

    6-2

   6-3 

   6-5 6-4

گسترده محصولات

مرکز تخصصی آس – طراح و تولید کننده نرم افزار با اعتبار  سابقه 20 ساله در دنیای برنامه نویسی ، این مرکز با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود موفق به ثبت بیش از 20 محصول نرم افزاری و 10 محصول سخت افزاری گردیده است.جهت مشاهده جزئیات به لینکهای مربوطه مراجعه نمایید.

معرفی مدیریت
معرفی مهندس علی فرهبد *** مدیر مرکز تخصصی آس (آسا سیستم) و مدیر عامل شرکت فنی مهندسی آذین ستاره بارثاوا در رسانه ملی (سیمای جمهوری اسلامی ایران واحد خراسان رضوی) در روز جمعه 18 مهر ماه 1393 ساعت 19                        
ادامه مطالب….

سخن آخر
از شما کاربران گرامی تقاضا می شود به منظور هرچه بهتر شدن کیفیت و رشد و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات شرکت نرم افزاری  آس، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ما همیشه آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود هستیم و این که ما را به عنوان بهترین فروشگاه محصولات نرم افزاری در ایران می شناسید اشتیاق ما را نسبت به انجام پروژه های آتی افزایش می دهد. امیدواریم با ما همراه باشید تا از بازار متنوع و جذاب محصولات نرم افزاری در کشورمان بهره مند شوید.